"Vytautas mineral SPA"

Viešbučiai su SPA
"Vytautas mineral SPA" – vieninteliai aktyviųjų mineralų namai Baltijos regione.

Šimtametė patirtis bei mineralų nauda organizmui paskatino pasidalinti su kitais, todėl įkūrėme vienintelius Baltijos šalyse ypatingų mineralų SPA namus, kuriuose naudojami mineralai iš milijonus metų besiformavusio aktyviųjų mineralų šaltinio "Sofija". Šis šaltinis Birštono žemių gelmėse buvo atrastas dar 1960 m. ir yra ypatingas tuo, kad jungia net 70 skirtingų elementų mineralus. "Sofija" – vienintelis pasaulyje tokios mineralizacijos aktyviųjų mineralų šaltinis, savybėmis galintis pranokti net Negyvosios jūros vandenį.

Iš "Sofijos" šaltinio išgauname aktyviuosius mineralus ir "Vytautas mineral SPA" estetiškuose namuose kuriame inovatyvius jų pritaikymo būdus bei šiuolaikinio žmogaus poreikius atliepiančias individualizuotas jų įsisavinimo formas. Tam įprasminti sukūrėme balanso jausmą sukeliančias erdves, interjerą asmenybėms ir šiuolaikiniam žmogui patogią infrastruktūrą, kurioje svečiai gali poilsiauti, leisti laiką su šeima, dirbti ir prisotinti organizmo ląsteles "Sofijos" mineralais.

"Vytautas mineral SPA" juntama FLOW būsena: architektūra, interjero elementai, aplinka, paslaugos ir procedūros visa tai sukurta bei bei išdėstyta taip, kad vos įžengus pro duris nurimsta protas, juntamas jaukumo jausmas, dingsta stresas ir apima palaiminga ramybė. "Vytautas mineral SPA" mineralai tvyro ore, jie sąmoningai pritaikomi taip, kad svečius lydėtų kiekviename žingsnyje: mineralinio vandens baseinai, mineralinė pirtis, biuvetės, iš kurių galima paskanauti mineralizuojančio "Sofijos" gręžinio vandens, FLOW terapija (Europos SPA asociacijos 2017 metais pripažinta inovatyviausia paslauga pritaikant natūralius gamtos išteklius Europoje), kurios metu patiriama nesvarumo būsena, garsiausių pasaulio gamintojų kosmetikos priemonės praturtintos mineralais, mineraliniame vandenyje plaunamos, raugiamos ir kitaip ruošiamos daržovės, žuvis, mėsa, daugiau kaip 100 skirtingų procedūrų, ritualų ir terapijų, kurių metu per odą svečių organizmas pildomas aktyviaisiais "Sofijos" mineralais.

"Vytautas mineral SPA" – tai pokyčius įkvepianti vieta poilsiui, darbui, sveikatinimuisi, SPA malonumams, konferencijoms, mokymams, pramogoms, kokybiškam laikui su artimaisiais ar draugais.
Šaltinis: © vytautasmineralspa.lt

Aplankykite netoliese