Sodyba "Vila Loreta"

Kaimo turizmo sodybos
Apgyvendinimo įstaiga „Villa Loreta“ įrengta Abukauskinėje, privačioje uždaroje 3 ha ploto teritorijoje su privačiu tvenkiniu, kepsnine, vaikų žaidimų aikštele ir terasa. Sodybą supa botaninis-zoologinis draustinis Žalioji giria. Svečiai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele.

Autentiškoje 130 metų sodyboje yra terasa, valgomojo erdvė ir svetainės erdvė su palydovinės televizijos kanalus rodančiu plokščiaekraniu televizoriumi. Čia taip pat rasite virtuvę su orkaite, mikrobangų krosnelę, kavos virimo aparatą ir virdulį. Svečiams suteikiami rankšluosčiai.

Viešnagės metu galėsite leisti laiką atviroje terasoje, maudytis tvenkinyje, už papildomą mokestį kaitintis saunoje, užsiimti paviršiniu nardymu, žvejoti ir leistis į žygius pėsčiomis.

NAKVYNĖ
Atvykėliams Vila Loreta ant akmens dėti galvos nereiks -- čia jų laukia jaukūs svečių namai, saugantys senosios sodybos dvasią, ir rąstinis pirties namelis. Tai puiki vieta rengti linksmus pobūvius 20-iai žmonių ar praleisti romantišką vakarą prie žvakių dviese.

Iš kasdienybės rutinos ištrūkusi šeima su vaikučiais sodyboje ras atgaivą po darbų ir miesto rūpesčių.

SVEČIŲ NAMAI
Pagrindinis sodybos pastatas - puikus senovės ir šiuolaikiškumo derinys. Svečių namų interjerą šildo medis ir senovinių plytų raudonis. Baldai, dvelkiantys praėjusio amžiaus pradžia, ir mielos detalės kuria jaukią namų atmosferą.

Svečių paslaugoms -- puikiai įrengta šiuolaikiška virtuvė, dušas, WC, TV, muzikos grotuvas. Nakvoti gali 10 žmonių.

PIRTIES NAMELIS
Kaimiško stiliaus rąstinis pirties namelis tarsi įaugęs į natūralų gamtos peizažą. Priepirčio kambarys pritaikytas nedidelei kompanijai. Po pirties galima patogiai klestelėti į minkštus odinius krėslus.

Antrame aukšte įrengti miegamieji kambariai 10 žmonių. Iš grubaus medžio sklindanti energetika garantuos ramų miegą. O rytais čia žadins ne mašinų burzgimas, o po mišką ir laukus lakiojančių paukščių trelės.

PRAMOGOS
Kiekvienas metų laikas Vila Loreta dovanoja savus džiaugsmus. Pavasaris džiugina bundančios gamtos gaivumu, grįžtančių paukščių klegesiu, vasara -- lepinimusi saulėje ir maudynėmis, ruduo -- grybavimo azartu, o žiema -- slidinėjimo ar čiuožimo ant ledo malonumu.

Bet nepaisant sezono, čia laikas neprailgs ir ramaus, ir judraus poilsio mėgėjams. Vienas gal drybsos hamake, kvėps gryną orą ir žvelgs į tolumas, kitas visą dieną kybos su meškere (humaniška žvejyba), trečias, žiūrėk, klaidžios po mišką, o ketvirtam gal užteks pasikaitinti pirtyje, kad nuo pečių nusimestų visą rūpesčių naštą.

Nenusėdintieji vienoje vietoje irgi turės veiklos į valias: dažasvydžio kovos įkarštis greitai išvaikys nuobodulį.
Šaltinis: © vilaloreta.lt

Aplankykite netoliese

Rezervuoti internetu