Apie portalą

Kelionių po Lietuvą portalą www.pamatykLietuvoje.lt kuriame tam, kad kiekvienam iš jūsų padėtume atrasti naujas, įdomias vietas, geriau pažinti Lietuvą ir jos istoriją, pamatyti gražiausias vietas. Norime, kad kuo daugiau žmonių keliones po Lietuvą atrastų kaip įdomų laisvalaikio praleidimo būdą, jomis paįvairintų savo atostogas, savaitgalius ar net ilgesnius vasaros vakarus.

Lankytinų vietų žemėlapyje tūkstančiai priežasčių keliauti. Portale sau įdomaus randa ir populiariausių, madingų vietų ieškotojai, ir ieškantys išskirtinių, dar neatrastų vietų. Kelionių maršrutai, patyrusių keliautojų pasakojimai ir jų rekomendacijos išsiruošti į kelionę padeda ir tiems, kurie neturi laiko ar noro kelionę planuoti savarankiškai.

Naudojimosi taisyklės

Norėdami užtikrinti, kad naršymas portale www.pamatykLietuvoje.lt jums būtų patogus, galėtumėte naudotis įvairiomis portalo funkcinėmis galimybėmis, matytumėte tik jums aktualią informaciją ir statistikos bei rinkodaros tikslais portale naudojame slapukus (angl. “cookies”). Jų naudojimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Taip pat, siekdami užtikrinti sklandų naudojimąsi portalu, parengėme jo naudojimo taisykles, kurios besąlygiškai galioja visiems portalo www.pamatykLietuvoje.lt lankytojams. Jei lankytojas nesutinka su šiomis taisyklėmis, jis neturi teisės naudotis portalu.

Naudojimosi portalu taisyklės (atsisiųsti pdf formatu)

Kontaktai

+370 605 13855

info@pamatykLietuvoje.lt


Portalą www.pamatykLietuvoje.lt kuria UAB "Maipa", į.k. 304470502

Bankas: AB SEB bankas

A.s. LT53 7044 0600 0814 5689