Vila Bisena

Kaimo turizmo sodybos
Sodyboje "Villa Bisena" galite pasimėgauti tradicine virtuve, kurioje patiekalai gaminami iš aukščiausios kokybės produktų. Puikiai įrengtuose kambariuose galima gerai pailsėti. Graži aplinka, Kartupėnų piliakalnis, dviračių takas, pavers jūsų poilsį nepakartojamu.

"Vila Bisena" sodyboje šventės metu gali nakvoti iki 70 svečių, taip pat kambarius, laisvomis nuo švenčių dienomis, galima išsinuomoti trumpalaikei nakvynei. Visi kambariai, kaip ir pati sodyba yra įrengta patogiai, jaukiai, šiuolaikiškai bei stilingai.

Sodyboje yra įrengta profesionali virtuvė, kurioje dirbantis kolektyvas su šefu priešakyje yra pasiryžęs išpildyti Jūsų visus norus ir džiuginti Jūsų akis bei skrandžius šviežiu ir labai skaniu maistu. Gamyboje naudojame tik ekologiškas, šalia sodybos, esančiuose daržuose užaugintas daržoves bei vaisius.

Sodybos pirmame aukšte – apatinėje terasoje – yra įrengtas kubilas po atviru dangumi, o sodyboje – pirtis, kurioje smagu pasikaitinti visais metų laikais. Mėgstate aktyvią veiklą? Už 1km nuo sodybos yra Panemunės pilis, o pro pat Kartupėnų piliakalnį yra išsidėstęs dviračių takas, kuriuo galima pasiekti Raudonės pilį bei keliaujant pasigrožėti atsiverenčiu Nemuno slėniu vaizdu.
Šaltinis: © vilabisena.lt

Aplankykite netoliese

Rezervuoti internetu