Pakruojo dvaro rūmų restoranas ir terasa

Restoranai
Pakruojo dvaro rūmų restoranas - vieta, kur XIX a. pab. istorinė virtuvė atgimsta naujai. Šis restoranas savo patiekalų gamybai įkvėpimo semiasi ne tik iš senųjų receptūrų, tačiau ir šių dienų, pavyzdžiui, iš milijonais gėlių žiedų išpuošto dvaro - vykstančio gėlių festivalio - gėlės atsiranda ne tik patiekalų puošyboje, bet ir kaip sudėtinė patiekalo dalis.

Restoranas įkurtas dvaro rūmų valgomajame, kur valgydavo patys ilgamečiai dvaro valdytojai von Ropai ir jų svečiai. Ypatingą atmosferą ir istorinę romantiką restorane kuria galimybė pietauti ar vakarieniauti žvakių šviesoje.

RŪMŲ TERASA. Vasaros dienomis maistu ir išskirtiniais restorano patiekalais galima mėgautis po atviru dangumi - neseniai duris atvėrusioje rūmų terasoje. Išpuošta palmėmis ir gausybe gėlių - terasa dovanoja ne tik džiaugsmą skonio receptoriams, tačiau ir grožį akims - iš terasos atsiveria puikiausi vaizdai į gėlių festivalio kompozicijas.

RŪMŲ RESTORANAS IR TERASA veikia savaitgaliais nuo 13 iki 21 val. gėlių festivalio metu. Dėl rezervacijų kompanijoms ar asmeninėms progoms - susisiekti nurodytais telefono numeriais.
Šaltinis: © Pakruojo dvaras

Aplankykite netoliese

Susisiekti telefonu
+37068241155