Dainuvos nuotykių slėnis

Nuotykių parkai
„Dainuvos Nuotykių Slėnis“- tai pramogų parkas įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto. Tai geriausia vieta ekstremalių pojūčių mėgėjams aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir pasikraus gerų emocijų.

Parke yra įtrengtos net 6 skirtingo sudėtingumo trasos, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo galimybes ir poreikius. Drąsiausi gali pakilti net į 13 metrų aukštį!

Laisvės ir polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“, kurio bendras ilgis net virš 300 metrų!

Nepamiršome ir savo mažųjų draugų - jiems yra įrengtos net trys „Mažylių trasos“, kuriose save išbandyti gali 4-11m.vaikai.

Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai Jus apmokys, kad parke jaustumėtės saugūs, patirtumėte nepakartojamų įspūdžių ir pojūčių.

Sakote dar kažko trūksta? Gal laisvo kritimo ir skrydžio tarp pušų? Turime! Big swing atrakcionas - tai lyg višnaitė ant torto tiems, kas mėgavosi Dainuvos nuotykių slėnio laipynėmis. Arba adrenalino bomba norintiems greitai ir be didelių pastangų gauti dižiausią ekstremalių pojūčių pliūpsnį vos per kelias minutes! Būsite užkelti net į 11 m aukštį! Paleisti pajusite laisvą kritimą (2—3 m) ir tuomet supsitės 15 m aukštyje. Pramogą siūlome tik asmenims, kurie yra aukštesni nei 140 cm.

Tiems, kas mėgsta ramesnį laisvalaikio praleidimą, kol draugai liuoksi pūšų kamienais, siūlome romantišką pasivažinėjimą dviračiais vaizdingu Šventosios upės sveikatingumo taku, ar tiesiog pasimėgauti kavos puodeliu Šventosios upės pakrantėje įrengtoje užkandinėje.
Šaltinis: © nuotykiuslenis.lt

Aplankykite netoliese

Susisiekti telefonu
+37069335060