Labirintų parkas Anykščiuose

Labirintai
Labirintų parkas Anykščiuose – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia galybė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Pagrindinės parko pramogos yra skirtingo dydžio ir sudėtingumo labirintai: Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai po atviru dangumi išsirangę karklų labirintai, kuriuose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai ir kantrybė. Didysis karklų labirintas nuo 2021 m. Rekordų akademijos pripažintas didžiausias ir vienintelis toks labirintas Lietuvoje. Jo takų ilgis siekia net 951 m.

Ne gana to, čia, taip pat rasite veidrodžių ir juostelių labirintus, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių! Nuo rugpjūčio mėnesio parko lankytojams atidaromi įspūdingo dydžio kukurūzų ir kanapių labirintai. Tad nusiteikite, kad Labirintų pramogų parke vien labirintais galite nukuliniuoti daugiau nei 5 km!

O kur dar daugybė į bilieto kainą įskaičiuotų atrakcionų! Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos dvi Padangų nusileidimo ir Mini laipynių parko trasa. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, Vandens valteles ir Šaudyklą.

Čia taip pat yra Šokinėjimo pagalvė, Mini golfo aikštynas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Energetinis labirintas ir dar daugelis kitų pramogų neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams!

Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei žaidimų aikštelė.

Ieškote vietos kur švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesti pledą ir pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis? Tuomet Pikniko zona – būtent Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite šviežią ir įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri yra pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvukus.

Parkas yra draugiškas gyvūnams.
Šaltinis: © labirintu-parkas.lt

Aplankykite netoliese

Susisiekti telefonu
+37065219991