Molėtai - tarp žvaigždžių ir ežerų

Kelionės-žaidimai Pėsčiomis 12 objektų Iki 4 valandų 4 km
Maršrutas
Žemėlapyje rodomas tik pirmasis objektas, kuriame turite pasižymėti. Kitus objektus sužinosite aplankę pirmąjį.
Didinti žemėlapį

Nuo Vilniaus nutolus vos 40 kilometrų Rytų Aukštaitijos link, peržengiamas slenkstis į ežerų ir ramybės kraštą. Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose paminėti 1387 metais, Molėtai šiandien tampa vis didesnio turistų dėmesio sulaukiančiu rajonu. Traukos priežastis – švari gamta ir nepakartojamas kraštovaizdis. Tarp ketvirtadalį Molėtų teritorijos užimančių miškų tyvuliuoja 300 ežerų.

Šį kartą kviečiame geriau pažinti patį Molėtų miestą ir padaryti tai kitaip - žaidžiant. Parengėme ypatingą maršrutą-žaidimą, kupiną siurprizų ir atradimų. Intriga ir netikėtumas jus lydės visą laiką keliaujant šiuo maršrutu. Pateikiame tik pirmos mūsų siūlomos pamatyti vietos informaciją, o kas laukia toliau sužinosite apsilankę prie "Raudonųjų mūrų" Molėtuose ir čia pasižymėję. Kitoje vietoje pasižymėję sužinosite dar kitą vietą ir taip jums pristatysime net 12 vietų ir vietelių Molėtuose.

Pradedam!

„Raudoni mūrai“ – taip molėtiškiai vadina net keletą gaisrų atlaikiusį istorinį pastatą ir dažnai vienas kitą kviečia čia išgerti kavos. Iki 1940 metų šiame pastate veikė privačios žydų parduotuvės, antrame aukšte buvo gyvenamieji butai. Pastatas savo paskirties nepakeitė iki šiol - čia įsikūrusios kavinukės, parduotuvės. Neskubėkite keliauti toliau, užsukę į kavinukę skirkite laiko sau ir skaniai kavai.

Pasižymėkite pagal buvimo vietą (GPS)
Pasižymėti būnant prie kavinės "Vanilinis dangus"